Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aleandro/Saša opět našel domov!!!

22. 10. 2010

Saša hledá opět domov!!!

Alinko/Saša byl odebrán původnímu majiteli ve velmi zuboženém a podvyživeném stavu ve věku 2 let. Je to velmi hodný, mohutný a silný pes, želbohu vinou nedostatečné péče a kvalitní stravy došlo v období růstu k deformaci předních tlap. Klasicky křivá doga a klasicky zničené zvíře nezodpovědným člověkem.

Alinko zřejmě neměl ani nijak valný kontakt s lidmi, byl uvězněn v kotci a na základě tohoto počinu je "zdeformován" i po psychické stránce. Není zlý ani agresivní, jen má svůj svět. Netouží po procházkách, netouží po non-stop společnosti, netouží po práci, chce jen svůj klid v kotci. V bytě je nešťastný a nesvůj.

Aleandro není agresor, naopak rád se nechá pohladit, ale cokoliv vymění za kus žvance (patrně nedostatkem žrádla v období socializace). Tudíž jediné, kdy mu musí jít jakákoliv zvířena z cesty, když má svoji mísu plnou a kdy žere. Od lidí si nechá kdykoli do misky sahnout, neútočí, pouze na zvířata.

Takže Ali je nejvhodnější do rodiny s "líným" osazenstvem s domem a zahradou, s prostorným a řádně zatepleným kotcem, nejlépe bez dalších psů.

Pes je v domácím depositu u dogařky Moniky (ch.st.Elidor), která si ho chtěla nechat a dát mu šanci důstojně žít a důstojně strávit život.
Ovšem změnila se jí situace v rodině a Alinko by mohl být zase sám. Hledáme proto nový kotec a dobrou duši, kdo by chtěl Sašenkovi dát domov a už ho nenechal za žádnou cenu nikam jinam cestovat.
Moc za něho prosíme, Alino si zaslouží hodný lidi.


Klára Mráčková
http://www.mraque.cz/ , telefonní kontakt na mě:  +420608646624

Obrazek