Jdi na obsah Jdi na menu
 


Abby má již nový domov.

18. 11. 2009

Prosím o pomoc!

Hledám domov pro mou skvrnitou slečnu ND, která se jmenuje Abby. Je jí 2,5roku a už jednou se ocitla v situaci, kdy o ní nebylo náležitě postaráno. Ujala jsem se jí jako 6 měsíční slečny, která i přes svůj špatný začátek nikdy neztratila dobrou náladu. Abbynka je naše zlatíčko. Dva roky dělala společnost mému druhému psu ND, kterého alespoň trochu zasvětila do normálního psího života, ve kterém mu pomohla už se tolik nebát...On totiž již od malička trpí chorobným strachem úplně ze všeho. Naše procházky byly vždy utrpením, ale díky jejímu optimismu a povaze se Arthur naučil, že vše přeci jen není tak hrozné, jak se zdá a chodit ven už pro něj není tak stresující jako kdysi. I proto je pro mě toto rozhodnutí velice těžké. Bohužel se stala jedna krásná, ale absolutně neplánovaná věc. V květnu roku 2010 očekává narození nového, tentokrát lidského přírůstku do rodiny, na který ale zůstanu bohužel sama. Se slzami v očích přiznávám, že má finanční situace není tak dobrá, abych mohla zařídit plnohodnotný život mému dítěti i oběma pejskům. To nejlepší řešení jak pro mě, tak pro jednoho z pejsků, je bohužel dát jednoho z nich pryč. Pro Abbynku jsem se rozhodla právě kvůli její lásce k lidem a klidné, i když občas rebelské povaze. Je to klidná,   nekonfliktní, velmi hravá fena, která využije každé situace pohrát si se psím kamarádem, či s vámi.

Stejně tak ráda využije každé situace na mazlení. Abbynka je naočkovaná proti vzteklině na další tři roky, čímž vám o toto očkování alespoň na chvíli odpadá starost. Je to fenečka, která má PP, nemá ovšem výstavní zkušenosti, ale to se dá napravit. Jediné co pro ni chci je, aby její život bl nadále plnohodnotný a její nový majitel se o ní dobře postaral jako o malé dítě. Ona to sice nepotřebuje, protože je to velice silná šikovná holka, ale já vám za to budu nadosmrti vděčná.

            Omlouvám se, jestli je tento dopis kostrbatě napsaný nebo s pravopisnými chybami. Ale kdo se již musel alespoň jednou takto rozhodnout, bude vědět že nad tímto nelze přemýšlet, protože to moc bolí, pouze píšete, co vás v danou chvíli napadne a doufáte, že se vaše zvíře, které bylo doposud milováno tou největší láskou, bude mít dobře.

            Doufám, že se najde někdo, kdo bude schopen naší Abynku milovat a kdo jí tu náruč otevře. Pokud myslíte, že jste to právě vy, zastihnete mě na telefonním čísle 732 865 837, kde si také bude možné domluvit si osobní schůzku (pravděpodobně v Praze, někde poblíž centra).Děkuji všem za pochopení a budu se těšit, až se ozvete.

 Pavlína

Abby již našla nový domov v domečku, kde mají berňáčka a koníčky!!!

                                                                

Obrazek

                                                                 

Obrazek