Jdi na obsah Jdi na menu
 


V lese se našla mladá doginka-harlekýnek!

23. 4. 2009

18.4.2009 jsme našli v lese opuštěné štěně německé dogy-harlekýna. Byla strašně vyhublá a na několika místech zraněná. Pravděpodobně ji srazilo auto a jiné rány si způsobila svojí štěněčí neopatrností. Je zhruba půl roku stará. Na veterině v Brně ji ošetřili a rány zašili. 

20.4. byla odvezena do útulku v Třebíči http://www.loz-trebic.cz/. V Brně-Komíně ji nechtěli vzít, protože nebyla nalezena na území města Brna. Je strašně hodná.

.....do útulku byla dopravena z Kliniky chorob psů a koček FVL VFU Brno. Fenečka je ve velmi špatném výživném stavu a má po těle četné řezné rány, které byly ošetřeny na klinice. Štěně bylo umístěno a po uzdravení bude hledat nový domov, kde se budou k fenečce chovat jako k živému tvorovi.

Tato 6ti  měsíční harlekýnka, nalezenec, konečně také hledá nový domov. O bližší info volejte na  607 142 145  či piště na KOZ@email.cz. Jen vážní zájemci. http://koz.hron.eu/cz/menu/actual

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dne 28.4. se byli na štěňátko podívat dogaři a při té příležitosti ji vyfotili, bylo to trochu obtížné, protože Amálka-tak ji v útulku pojmenovali-se neustále vrtěla. Řezné rány se bohužel pomalinku hojí a na ty na duši snad časem zapomene, vzhledem k tomu, že je to štěňátko, tak spousta nových zážitků je určitě přebije. Amálka zůstává pod dohledem brněnských veterinářů. Koukněte na aktuální fotografie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

18.5.2009-přidány nové fotky Amálky:

Obrazek

Obrazek

Obrazek