Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení milovníci dog !!!

29. 4. 2010

Vážení milovníci dog,

Klára Mráčková má ve svým chovu průser a potřebuje najít rodinu pro Bioy von Mraque (slyší na jménoTerry) - modrá fena, 22 měsíců, s PP. Ovšem čuba má bílej vocas a bílou tlapu, tudíž je nestandart a tudíž na ní nikdy nebudou štěňata,majitelka měla v plánu dát ji vykastrovat, ale už to nestihla.

Fena je zvyklá venku, byla do teď na zahradě, a protože je to trouba a všecko měkký z kotce si sežere,tak má lehký dogácký votlaky,takže jí gauč rozhodně vadit nebude. Terry je milá a totálně závislácká čuba na majitelce. Nikdy netrpěla, nemá žádný špatný zkušenosti s lidma a má základní výcvik.

Rita si fenku nemůže nechat, bo se dostala do velmi těžké situace, kdy jí zemřel (včera) manžel a ona se třema malejma děckama musí bohužel tuto životní situaci řešit a ač s velmi těžkým srdcem, musí dát obě čuby (má tam ještě ovčačku s PP - viz foto - tu si bere zpět chovatelka) pryč, jelikož je kvalitně neuživí a srágorama je krmit nechce, raději je pošle někam, kde se o ně postarají s péčí a láskou.

Takže, kdyby ste někdo věděli o někom, kdo by do toho šel a kdo se o Terku rád postará a zahrne ji vlídností, na jakou byla do teď zvyklá, dejte vědět na tel:

608 64 66 24 Mráčková (von Mraque)

v každým případě sem schopná čubu (žije ve Valmezu) dovézt skoro kamkoli. A ráda bych s ní zůstala v kontaktu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek