Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ztratila se Vám nebo jste našli nějakou osamělou dogouší duši?? Rychle pište!!!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fenečka dogy

(útulek Dobranov u ČL, 21. 9. 2008 9:41)

V našem útulku se ositla krásná fenečka ND, snad šedý (nebo porcelánový) tygr s bílou?
http://www.utulek-dobranov.estranky.cz/stranka/fenky-k-adopci

Hledá se domov

(Cobra Jackův smích, 15. 7. 2008 14:58)

COBRA Jackův smích nutně potřebuje pomoc.

Ze závažných zdravotních důvodů majitele hledá nový domov 9ti letá skvrnitá fena ve špičkové kondici vzhledem ke svému věku. Fena není vhodná k soužití s další fenou, snese se se psem.

Více informací: p.Tůmová Daniela tel:777 296 021

Zachraňte ji před utracením

(AMBI pod Sněžkou, 18. 6. 2008 8:38)

Naléhavě hledáme nový domov pro modrou fenku německé dogy AMBI pod Sněžkou

Naléhavě hledáme nový domov pro modrou fenku německé dogy AMBI pod Sněžkou (Bert z Bílého lomu x Hanyka Hvězdný luh), nar. 14.05.2005, slyšící na jméno "ADINA". Fence hrozí utracení. Adina žije 2 roky ve Skotsku, její paní má ještě další psy - výmarské ohaře. Adina napadá vůdčího psa smečky a i když se majitelka snažila situaci řešit pomocí specialisty na psí chování (bezvýsledně), intenzita střetů se postupem času vystupňovala natolik, že Adina musela být od smečky oddělena. Nezbývá nic jiného, než umístit fenku do jiného prostředí. Současná majitelka je ochotna situaci řešit i euthanazií fenky. K jiným zvířatům je Adina hodná - žije bez problémů s kočkami, koňmi i slepicemi. Vůči lidem je bezproblémová, poněkud rezervovaná je pouze k mužům, které nezná. Adina je přívětivá, milá, vůči majitelce ochranitelská. Je to naprosto zdravá fena, ve vynikající kondici, kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená. Až na výše popsané incidenty s vůdčím psem smečky je bezproblémová, vycvičená, dobře ovladatelná a plně socializovaná.

Hledáme pro ni nový láskyplný domov, kde by mohla žít spokojený život s novou rodinou, ale kde by nebyla konfrontována s dalšími rodinnými psy - nehodí se do smečky. Není zvyklá na malé děti - ve svém životě se s nimi dosud nesetkala.

Převoz Adiny ze Skotska do ČR bude hradit paní Ivona Volejníková - její původní majitelka.

Prosíme všechny, kteří jsou ochotni a schopni poskytnout Adině místo ve svém domě i srdci, kontaktujte paní Volejníkovou na telefonním čísle: +420 606 760 233 nebo e-mailem: Ivona.Volejnikova@gsmobile.com

Za Dogu v nouzi děkuje

Zlata Bartončíková

Zaběhnuté dogy

(Aron, 28. 2. 2008 16:50)

# Zasláno: 28 Úno 2008 16:16
Odpovědět Citát

Dobrý den prosím o pomoc v okolí Lomu u Mostu se nám zaběhli naši miláčci 19.měcíční skvrnitý pes a 8.měsíční skvrnitá fena oba s PP,pes tetovaný a fenka čipovaná.Už týden je hledáme a nemůžeme je najít prosíme o pomoc kdyby jste cokoli věděli volejte na tel.603309635,nebo pište na hellbinder@seznam.cz,děkuji všem za pomoc při hledání.

Doga v útulku

(Denisa Hefferová, 11. 2. 2008 14:07)

V libereckém útulku je další ND . Je to pes černý s bílými znaky, 5 let a píšou, že je velmi hodný, tak doufám, že se ho někdo ujme brzy . Já už jednu ND mám a druhou si bohužel nemůžu dovolit

Zax

(Ševčíková Irena, 4. 2. 2008 12:41)

Každý, kdo si pořídí "domácího mazlíčka", ať je to pes, kočka nebo morče, by si měl především uvědomit jedno - že je navždy zodpovědný za to, co k sobě připoutal.
Smekám klobouk před Evkou, která nebyla lhostejná a nezavřela oči před psí bolestí a vynaložila nemalé úsilí, aby oba pejsky zachránila.
Ozvi se, dobrý člověče, poskytni Zaxovi nový domov a dej tomuto příběhu šťastný konec.

Životní příběh pejska Zaxe

(Mucová Eva, 3. 2. 2008 16:44)

Dobrý den milovníci psích mazlíčků.Ani nevím kde mám začat s vyprávěním mého života.
Jmenuji se Zaxa jsem křížená doga.Můj příběh začal před šesti lety.Byl jsem malé štěňátko a přinesl si mě domu jeden mladý manželský pár.Měli mě moc rádi a zahrnovali mě láskou,spával jsem v posteli,hrál si a chodil na procházky ven.Věděl jsem že se ke mě chovají hezky,tak jsem začal rozumět nějakým povelům a poslouchal.Byly to krásné roky plné dovádění.
Ale nastal zlom a tihle manželé se rozvedli.Paní domu odešla a páneček na mě neměl čas,tak mě dali o patro níže k babičce,kde jsem si dělal co jsem chtěl.Po pár měsících ke mě přidali 6ti měsíční štěně,to jsme se spolu vyřádili a pohráli,bylo opravdu veselo a babičce jsme někdy moc radosti nedělali.
Můj pán se dostal do problémů a musel dům prodat,začal přemýšlet co se mnou a štěňátkem udělá.Tím začalo mé smutné období,protože jsem poznal,že i já jsem překážkou po tolika krásných letech plných lásky.Nejdříve mě nabízel kamarádům,ale každý měl svého miláčka doma.Později se rozhodl,že nám nechá píchnout eutanazii,to naštěstí pan veterinář neudělal,jelikož jsme zdravý,tak k tomu neviděl důvod.Pak přišla nejhorší verze a to smrt zastřelením.
Měl jsem štěstí,protože tohle jedna slečna z rodiny nechtěla dopustit a okamžitě si mě i Bleka(to je štěňátko)odvezla k sobě domů.Bylo to naše vysvobození od smrti která byla na dosah.
Druhý den jsme z ničeho nic byly v jiném prostředí a byly zavřeni v kotci.Nebyl jsem na to zvyklý tak jsem hodně štěkal,chtěl jsem do domu,do postele tak jak jsem byl zvyklý.
Později jsem pochopil,že musím vydržet v kotci v boudě.Ta slečna má totiž své dva pejsky,tak nás střídavě pouštěla do zahrady abychom se náhodou všichni čtyři nepokousali.
Jednou mě dala vodítko a vzala na procházku,to jsem byl šťastný a pak se každý den těšil na společné výlety.Vzorně jsem chodil na vodítku a poslouchal na povel.
Za týden náhradního bydlení u nové paničky jsem si musel zvyknout na jiný život.
Bleček našel náhradní rodinu,kde se na něho moc těšili,ten se má už dobře,ale já mu to přeji.Přece máme právo na život.Jak já bych si přál mít svůj nový domov kde bych nebyl překážkou.
Jsem rozumný a vím že nemůžu zůstat u slečny která mě a mému kamarádovi Blekovi zachránila život.
Dnes se mnou šla ještě na poslední procházku,pak mě naložila do auta a odvezla do útulku v Olomouci.
Žiju ale nejsem šťastný.Mám velký strach ze samoty,protože jsem navyklý trávit čas s lidmi a ne sám.Jsem hodný,hezký a společenský.Moc a moc prosím nějakého hodného člověka,který mě zachrání a dokáže mi,že jsou lidé obětaví,vstřícní a milí.Chtěl bych další roky žít v klidu a dělat někomu radost z mé přítomnosti.
Prosím pomozte mi najít cestu k záchraně.Psí život není někdy vůbec jednoduchý.
Váš Zax
(hafff.....haffff....hafiii)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4